WordPress Blog

Maecenas quis dui accumsan, aliquet turpis sed, tristique massa. Ut egestas imperdiet turpis nec porttitor. Cras eget lorem id est porta dictum.

ONS BLOGTEAM

Maak hieronder kennis met het enthousiastie blogteam van Intergroep Nederland. Bij Intergroep geven we om te geven. Wij vinden dat iedereen over voldoende informatie moet beschikken, zonder hier direct voor te hoeven betalen, om een goede keuze te kunnen maken. Of dit nou is op het gebied van hypotheken, verzekering of pensioen.



ons teamlid foto
Frank Boute
frank@frankboute.nl
ons teamlid foto
Thecla van Hecke
thecla@intergroep.com
ons teamlid foto
Scarlett Boute
scarlett@intergroep.com
ons teamlid foto
Serife Önder
serife@intergroep.com
ons teamlid foto
Monique Poirters
monique@intergroep.com
ons teamlid foto
Esther van Ierland
esther@intergroep.com
ons teamlid foto
Thomas Denissen
thomas@intergroep.com
ons teamlid foto
Raymond de Krijger
raymond@intergroep.com